جشن استقبال از بهار سال ۱۳۹۸

۲۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۶ کد : ۶۰۷۴ عمومی فرهنگی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۸۷
سازمان دانشجویان شعبه خواجه نصیر با مشارکت انجمن های علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، مدیریت فرهنگی و نهاد رهبری دانشگاه جشن استقبال از بهار سال ۱۳۹۸ را دوشنبه ۲۰ اسفند راس ساعت ۱۳ در سالن آمفی تئاتر دانشکده برق و کامپیوتر برگزار نمودند....
جشن استقبال از بهار سال ۱۳۹۸

در این همایش حجت الاسلام منصوریان به تبیین نو شدن اخلاقی و آراستن خود به زیبایی های رفتاری در آستانه سال نو پرداختند. در ادامه خانم مهندس حسینی مدیرعامل شرکت نیروی غرب با تبریک سال نو و آرزو یسلامتی و موفقیت برا یدانشجویان در این سال پیش رو به دوره های آموزشی و زیر ساختی شرکت پرداخت و اشاره کرد. آمادگی کامل برای ایجاد بستر مناسب برای همه دانشجویان این پردیس را داریم.

سپس آقای رضایی نویسنده و تحلیل گر ادبی به بیان سخنانی پیرامون آثارشان پرداختند. در ادامه دکتر فیض شاعر طنز پرداز، سروده هایی برای دانشجویان قرائت نمودند.

مسابقه حدس و پانتومیم ، فینال فیفا انجمن ورزشی، اجرای موسیقی سنتی، اهدای جوایز از دیگر برنامه های این جشن بود.
در این همایش حجت‌الاسلام منصوریان رابط  نهاد رهبری دانشکده، دکتر محمدی میخوش معاون فرهنگی و آموزشی جهاد و دکتر پایداری مدیر شعبه سازمان دانشجویان، دکتر نیکوفرد مدیر فرهنگی پردیس دانشکده برق و کامپیوتر و جمعی از اساتید حضور داشتند.

در انتها از برگزیدگان مسابقات کتابخوانی که طی سال برگزار گردید تقدیر به عمل آمد.
و با پذیرایی شیرینی و چای و سیب جشن استقبال از بهار ۱۳۹۸ به پایان رسید و دانشجویان با شوری مضاعف آماده آغازی سالی نو برای ساختنی نو گشتند.


نظر شما :