پایان ۲۱ روزه‌ی رویداد «رویش تک» با معرفی تیم‌های برتر

۲۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۵ کد : ۶۰۷۲ عمومی پژوهش و فناوری آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۸۷
مراسم اختتامیه رویداد پیش شتاب دهی رویش تک که از اوایل بهمن ماه آغاز شده بود، با حضور مسوولان جهاددانشگاهی و جهاد کشاورزی برگزار شد.
پایان ۲۱ روزه‌ی رویداد «رویش تک» با معرفی تیم‌های برتر

مراسم اختتامیه رویداد پیش شتاب دهی رویش تک که از اوایل بهمن ماه آغاز شده بود، با حضور مسوولان جهاددانشگاهی و جهاد کشاورزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد رویش،" اختتامیه رویداد پیش شتابدهی رویش تِک" که از اوایل بهمن ماه آغاز به کار کرده بود، با حضور دکترمحمدصادق بیجندی معاون آموزشی جهاددانشگاهی و رییس سازمان تجاری سازی و حمیدرضا مختاری مشاور وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از داوران، مدرسان و منتورها برگزار شد.

رویداد پیش شتابدهی "رویش تِک" از روز شنبه ۶ بهمن آغاز به کار کرد. اﯾﻦ روﯾﺪاﺩ ﺑﺎ ﻣﺤورﯾﺖ ﮐﺸﺎورزی هوﺷﻤﻨﺪ و اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ اﺷﯿﺎء ﺑﺎ همکاری دانشگاه شهید رﺟﺎﯾﯽ و ﻣﺮﮐﺰ رﺷﺪ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت و ارﺗﺒﺎﻃﺎت جهاد دانشگاهی (روﯾﺶ) ﺩر راﺳﺘﺎی اﯾﺠﺎﺩ ﺑﺴﺘﺮ مناسب جهت شناسایی، جذب و رشد ایده‌های نوآورانه در حوزه‌های مرتبط با فناوری برگزار شد. طی این رویداد کارگاه‌های آموزشی و کاربردی مختلفی برگزار شد.

در مراسم اختتامیه این رویداد که 11 اسفند در محل صندوق نوآوری و شکوفایی وابسته به نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد، ابتدا سعید ابراهیمیان تسهیلگر رویداد و مجری برنامه توضیحاتی در خصوص رویداد ارایه نمود. سپس مشاور وزیر جهاد کشاورزی به ایراد سخنرانی پرداخت.

مختاری از راه‌اندازی اتاق استارتاپ‌ها در وزارت جهاد کشاورزی خبر داد. وی با اشاره به آمادگی وزارت جهاد کشاورزی برای استفاده از حضور فعالتر استارتاپ‌ها در زنجیره تأمین محصولات کشاورزی گفت: یکی از برنامه‌هایی که با جدیت دنبال می‌کنیم استفاده از ظرفیت استارت‌آپ‌های بخش کشاورزی در تولید و توزیع مرغ است تا به این ترتیب از کیفیت مرغ‌هایی که به بازار عرضه می‌شود اطمینان حاصل کنیم و نرخ آن را به حداقل برسانیم.

در ادامه این مراسم محسن مولایی نسب بنیانگذار استارتاپ دومینو در سخنانی نقش زمان در پیشبرد هدف استارتاپ ها را بیان کرد، سپس معاون آموزشی جهاد دانشگاهی در سخنان کوتاهی «شناخت بازار و فروش» را اصلی‌ترین نیاز امروز استارت‌آپ‌ها عنوان کرد.

در ادامه مراسم معصومه مداح معاون فناوری مرکز رشد رویش و دبیر علمی رویداد گزارشی از روند برگزاری این رویداد 21 روزه ارایه کرد.

مهندس ذاکرزاده نماینده مدیرعامل بانک کشاورزی نیز در خصوص امکانات و فعالیتهای بانک کشاورزی توضیحاتی را ارایه نمود.

در ادامه ، ۸ تیم که در رویداد شرکت کرده بودند، در حضور 4 داور و سایر حاضرین، به ارائه ایده های خود پرداختند.

اسامی سه تیم برتر توسط هیات داوران اعلام و از آنها تقدیر شد. تیم "کپسول جنگل" رتبه اول، تیم "سبز بازار" رتبه دوم، تیم "ژیاکس" و "کربن کوین" رتبه سوم را کسب کردند.

رویداد پیش شتابدهی "رویش تِک" با قدردانی از داوران و مدرسان پایان یافت.


نظر شما :