هشتمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات سیستم های ایمنی و حفاظتی ۱۳۹۵

هشتمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات سیستم های ایمنی و حفاظتی ۱۳۹۵

۲۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۰ کد : ۲۴۹۰ عمومی
تعداد بازدید:۷۸
هشتمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات و سیستم های ایمنی و حفاظتی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) از تاریخ ۲ الی ۴ شهریور ماه ۱۳۹۵برگزار و جهادادنشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی در آن حضوری پر رنگ داشت.
هشتمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات سیستم های ایمنی و حفاظتی ۱۳۹۵

 

هشتمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات و سیستم های ایمنی و حفاظتی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) از تاریخ 2 الی 4 شهریور ماه 1395برگزار و جهادادنشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی در آن حضوری پر رنگ داشت.

در روزگاری که امنیت یکی از نیازهای اساسی در زندگی روزمره انسانها محسوب می شود و با وجود فناوری های پیشرفته در سیستم های جدید حفاظتی، ایجاد امنیت ایده آل میسرنخواهد شد مگر با پیشرفت و توسعه و ارائه تجهیزات به روز در کنار آگاهی از نحوه ی انتخاب صحیح این تجهیزات ، به همین منظور برای هشتمین بار متخصصان و کارشناسان این صنعت در نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی دور هم جمع شدند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی. این نمایشگاه به منظور آشنایی با جدیدترین تکنولوژی های حوزه حفاظت و برقراری ارتباط مستقیم بین شرکت های دست اندر کار و آشنایی با جدیدترین تکنولوژی های سیستم های حفاظتی در جهت تامین امنیت بیشتر مصرف کنندگان برگزار و جهاددانشگاهی نیز با حضور پر رنگ خود جدیدترین محصولات حفاظتی خود را در معرض دید کارشناسان این صنعت قرار داد.

برخی محصولات ارائه شده توسط جهاددانشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی در نمایشگاه به شرح زیر میباشد

. گذرگاه های کنترل تردد در مدلهای مختلف نظیر

– گذرگاه کنترل تردد شیشه ای سریع

– گذرگاه کنترل تردد شیشه ای سریع پروانه ای

– گذرگاه کنترل تردد شیشه ای سریع مینی

– گذرگاه کنترل تردد سه شاخه

– گذرگاه کنترل تردد باله ای

. سامانه جامع کنترل دسترسی تحت وب

. نرم افزار مدیریت ملاقات و مراجعین ( پذیرش میهمان )

. درگاه جامع شناسایی افراد

. ساعت حضور و غیاب

همچنین از محصولات جدید این واحد که برای اولین بار در این نمایشگاه به معرض دید عموم گذاشته شد رونمایی شد:

– گذرگاه کنترل تردد شیشه ای سریع تمام استیل

– گذرگاه کنتر ل تردد سه شاخه موتوردار اتوماتیک

جهاد دانشگاهی بعنوان نهادی نشأت گرفته از انقلاب اسلامی، مظهری از تبلور تفکر خودباوری ، بویژه در نسل جوان متخصصین متعهد کشور است . تفکری که ایشان را بر آن داشت تا در برآوردن نیازهای جامعه خویش ، راست قامت در برابر همه ناملایمات بایستند و بر درگاه هیچ قدرتی جز قدرت لایزال الهی جبین نسایند این نهاد از سال 1359 با مأموریت برقراری ارتباط میان دانشگاه، جامعه و صنعت در زمینه های علمی، پژوهشی و فرهنگی تأسیس شده و با فعالیت های شبانه روزی خود به همگان اثبات نمود که در سایه خودباوری و تعهد به همه چیز می‌توان دست یافت و در همین راستا جهاد دانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی نیز با هدف شناسایی نیازهای صنعت کشور در زمینه طراحی و تولید پروژه های کاربردی شروع به کار نموده و تا کنون با به ثمر رساندن بیش از یکصد و پنجاه پروژه کاربردی در قالب قرارداد با مراکز مختلف صنعتی، ضمن بی نیاز نمودن کشور از بسیاری اقلام وارداتی، گام های محکم و قابل قبولی را در جهت خودکفایی و صرفه جویی ارزی برداشته است


نظر شما :